|

 

Marmara Vizyon Yapı, insanlara tıpatıp aynı konutları, benzer alışveriş merkezlerini, birbirinden kopyalanmış sosyal yaşam biçimlerini sunan günümüz inşaat sektörü hizmet anlayışından ayrışarak Türkiye’de insanların hayatında gerçekten fark yaratan yaşam alanları üreten markalardan biri olmayı hedeflemiştir.

 

2010 yılında başlayan inşaat faaliyetlerimiz 2013 yılına gelindiğinde Marmara Vizyon Yapı olarak devam etmektedir. İnşaat sektöründe alt ve üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlayan Marmara Vizyon Yapı, kısa sürede hızla gelişip  büyüyen ve bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmalar arasında haklı yerini almıştır.

 

Bu plan ve düşünce anlayışı içinde daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen Marmara Vizyon Yapı, geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılan bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır.

 

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı, mühendislik ve mimari alanda uygulanan son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığını ve kalitesini sürekli arttırmayı taahhüt eder.

Projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Gönderme Sürüyor...

Gönderme Hatası...

Gönderme Başarılı...

e-Posta Adresimiz

info@marmaravizyonyapi.com

Ofis Adresimiz

Fatih Caddesi №:57 Yalova

Telefon Numaralarımız

0 226 814 22 22

0 226 814 57 93

FAX Numaralarımız

0 226 813 62 53

0 226 813 77 33